FizjoOpieka oferuje poradnictwo z zakresu dietetyki. Zawsze najważniejsi są ludzie. Gabinet zapewnia opiekę najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, dlatego z przyjemnością przedstawiamy sylwetkę naszego dietetyka:

 

Piotr Wolniak - absolwent fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, wykładowca Głuchowski Sport Academy oraz dyplomowany trener personalny. Żywienie człowieka oraz sport to jego pasja. Nieustannie rozwija się w zakresie dieto terapii i dietetyki klinicznej, uczestniczy w licznych konferencjach, szkoleniach, śledzi najnowsze badania oraz doniesienia naukowe, co pozwala mu na innowacyjne oraz przede wszystkim zdrowe podejście do diety.

 

"Najważniejsze dla mnie to dobre samopoczucie i zdrowie moich klientów. Każdy ma swój indywidualny cel i powód, dla którego podejmuje się zmian. Pokazuję moim klientom, że zmiana nawyków żywieniowych, podjęcie aktywności fizycznej, dobra regeneracja są w stanie zapewnić poprawę stanu zdrowia i uchronić przed wieloma chorobami. Podchodzę do każdego klienta indywidualnie, analizując wyniki badań, wywiad żywieniowy, dziennik żywienia. Przy układaniu diet, zaleceń i suplementacji biorę pod uwagę tryb życia, samopoczucie, zdrowie i aktywność fizyczną. Moim „konikiem” jest dietetyka i suplementacja w sporcie, jestem czynnym zawodnikiem sportów sylwetkowych. Jest to moja pasja, którą zarażam innych, ponadto z własnych doświadczeń mogę dzielić się z moimi podopiecznymi efektami stosowania odpowiednich zasad żywienia jak i metod treningowych, a przy tym wszystkim dodać motywacji do działania." - Piotr Wolniak

 

Jeśli poszukujecie Państwo sposobu na zdrową, zbilansowaną dietę lub szukacie specjalisty, który dostosuje sposób żywienia do sportu który uprawiacie - Zapraszamy!

 

 

Szybki kontakt

 

Jakub Głąb

691-149-073

info@fizjoopieka.pl

Pabianice

ul. Karniszewicka 99c

Jakub Głąb - ZnanyLekarz.pl