IMG 2249a copyJakub Głąb

  • Magister fizjoterapii (2008r.), absolwent Wydziału Fizjoterapii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
  • Terapeuta manualny metody Kaltenborn - Evjenth (egzamin -2019r.)
  • Właściciel gabinetu FizjoOpieka.pl (od 2013r.)
  • Były fizjoterapeuta sportowy ekstraligowej drużyny rugby K.S. Budowlani Łódź (2014-2017r.)- wielokrotnego mistrza i wicemistrza kraju
  • Współpracował z wicemistrzem kraju w siatkówce kobiet - Grot Budowlani Łódź (2017r.), oraz z Wilkami Łódzkimi (2014r.)- pierwszoligową drużyną futbolu amerykańskiego

 


 
"Specjalizuję się przede wszystkim w terapii manualnej kręgosłupa oraz w rehabilitacji ortopedycznej i sportowej. Fizjoterapię traktuję jako dział medycyny opartej na faktach. Posiadam szeroki warsztat pracy, w którym bazuję głównie na skutecznych metodach rehabilitacji. Polegam na formach terapii, które mają solidne podstawy teoretyczne i są gruntownie przebadane i potwierdzone przez środowiska medyczne, a co za tym idzie – bezpieczne."

 

 

Opinie pacjentów:

 

„Rewelacyjny specjalista. Cierpliwy, miły, profesjonalny. Widać, że wie co robi. Wywiad szczegółowy, ćwiczenia lekkie, ale skuteczne. Jestem po drugiej wizycie i jest naprawdę dużo lepiej. Polecam w 100%.”

 

-Joanna, 11 marca 2020

Bardzo dobry fachowiec, empatyczny, życzliwy i wyrozumiały dla cierpiącego pacjenta. Szczerze polecam każdemu, kto znajdzie się w potrzebie, tak jak było w moim przypadku. Chociaż jestem w trakcie leczenia, to po trzech spotkaniach odczuwam znaczna poprawę.”

 

-Ewa Ogińska, 19 lutego 2020

Od jesieni ból kręgosłupa między łopatkami uniemożliwiał mi funkcjonowanie. W pracy myślałem tylko o tym jak się położyć, a w nocy nie mogłem znaleźć odpowiedniej pozycji do spania. Jestem po pierwszej wizycie na której Pan Jakub postawił mnie na nogi. Jakby ktoś zdjął ze mnie ogromny ciężar. Z pełnym przekonaniem i wdzięcznością gorąco polecam tego fizjoterapeutę.”

 

-Krzysztof Brzozowski, 7 maja 2019

„Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona z podejścia Pana Jakuba do całej wizyty. Wszystko szczegółowo opowiedział, wytłumaczył oraz pokazał. Badanie wstępne na temat mojego zdrowia było bardzo dokładne I szczegółowe. Podejście I empatia ogromna. Cudowny człowiek. Pełen profesjonalizm. Wizyta trwała tyle ile musiała A nie z zegarkiem w ręku . Nie mam słów tak naprawdę aby opisać to zaangażowanie, profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam każdemu, kto szuka fizjoterapeuty z prawdziwego zdarzenia”

 

- Agnieszka, 30 marca 2020

 

    Więcej opinii w serwisie ZnanyLekarz.pl

Szybki kontakt

 

Jakub Głąb

691-149-073

info@fizjoopieka.pl

Pabianice

ul. Karniszewicka 99c

Jakub Głąb - ZnanyLekarz.pl